ناتس گلستان
یک میان وعده سالم و مقوی
معرفی محصول

خواص فوق‌العاده پسته بر کسی پوشیده نیست. پسته را منبع ویتامین و مواد معدنی می‌نامند. یک پمپ خون‌ساز قوی. تسکین دهنده قلب و اعصاب.
گلستان اما حسابش با دیگر پسته‌های بازار جداست. مرغوب‌ترین پسته خام از بهترین باغ‌های پسته ایران دستچین می‌شود.‌ پس از کنترل کیفیت در آزمایشگاه و اطمینان از سلامت محصول،‌ با زعفران درجه یک و نمک، بوداده و برشته شده و‌ پسته گلستان را با طعم و رنگ و عطری بی‌نظیر به ارمغان می‌آورد.

پسته گلستان با طراحی و بسته‌بندی شگفت‌انگیز خود توشه جذابی برای هر ایرانی به شمار می‌رود؛‌ چه برای مصرف روزانه و یک میان‌وعده سالم،‌ چه به عنوان سوغات ایران و هدیه‌ای برای آن سوی مرزها. دنیای طعم و مزه گلستان تمام‌نشدنی است.

ناتس گلستان, بادام هندی گلستان,
بادام هندی گلستان
وزن های موجود
بادام هندی گلستان سرشار از ويتامين ها و املاح معدنی است كه با طعم نمكی و بسته بندی متمايز و طعمی شگفت انگيز یک میان وعده جذاب به شمار می رود.
پسته گلستان, بادام زمينی گلستان
بادام زمينی گلستان
وزن های موجود
بادام زمينی گلستان همچون ديگر محصولات اين خانواده با خواص عالی و سرشار ازمواد معدني ميان وعده ای مناسب در سه طعم نمكی، سركه نمكی و فلفلی برای كليه رده های سنی و مناسب برای دورهمی های، مهمانی ها و... می باشد.
ناتس گلستان, مخلوط نخودچی كشمش
مخلوط نخودچی كشمش
وزن های موجود
مخلوط نخودچی کشمش گلستان از بهترين باغ ها با دقت انتخاب و كنترل شده و با فرآوری منحصر به فرد گلستان، با خواص عالی و سرشار ازمواد معدنی به بازار عرضه می شود.
پسته گلستان، پسته خندان، پسته فندقی، پسته اکبری
پسته گلستان
وزن های موجود
پسته گلستان از بهترین باغات پسته با دقت انتخاب و کنترل شده و با فرآوری منحصر بفرد گلستان؛ بوداده وهمراه با نمک برشته می شود. پسته فندقی بطور ذاتی ریز و کوچک بوده و بدلیل طعم بسیار خوب و خوش خوراک بودن، از محبوبترین انواع پسته در خارج و داخل ایران می باشد.
پسته گلستان، پسته خندان، پسته فندقی، پسته اکبری
مغز پسته گلستان
وزن های موجود
مغز پسته گلستان همچون ديگر محصولات اين خانواده با خواص عالي و سرشار از مواد معدني، ميان وعده اي مناسب براي كليه رده هاي سني و مناسب براي مهماني ها و پذيرايي از عزيزان شما مي باشد اين محصول در دو طعم نمكي و ليمويي طعمي متفاوت به منحصر به فرد ايجاد كرده است .
مغز تخمه آفتابگردان
مغز تخمه آفتابگردان
وزن های موجود
مغز تخمه آفتابگردان گلستان همچون تخمه گلستان سرشار از ويتامين ها و املاح معدني است كه با دو طعم نمكي و سركه نمكي و بسته بندي متمايز و طعمي شگفت انگيز توشه جذابي براي ميان وعده هاي شما به ارمغان خواهد آورد.
تخمه آفتابگردان
تخمه آفتابگردان
وزن های موجود
تخمه آفتابگردان گلستان دست چين شده از بهترين مزارع گل آفتابگردان مي باشد كه در سه طعم مختلف نمكي – ليمويي و گلپري مزه اي نو و دلچسب به مهماني هاي شما خواهد داد تخمه آفتابگردان علاوه بر طعم خوب و عالي سرشار از فسفر، منگنز، روی، پتاسیم، منیزیم و آهن و ویتامین B و ویتامین Eمي باشد كه آن را تبديل به يك ميان وعده مناسب كرده است.
پسته گلستان، پسته خندان، پسته فندقی، پسته اکبری
پسته فندقی گلستان
وزن های موجود
پسته فندقی گلستان محصول بهترین باغات پسته ایران است که با دقت انتخاب و کنترل شده و با فرآوری منحصر بفرد گلستان؛ زعفرانی، بوداده و برشته می شود. پسته فندقی بطور ذاتی ریز و کوچک بوده و بدلیل طعم بسیار خوب و خوش خوراک بودن، از محبوبترین انواع پسته در خارج و داخل ایران می باشد.

طعم به یادماندنی و رنگ و بوی دلپذیر باعث شده تا طرفداران بی شمار پسته گلستان از این محصول به عنوان پسته ای متفاوت یاد کنند. پسته بوداده نمکین و زعفرانی گلستان در بسته بندی زیبا و متنوع، در اوزان 40 گرمی، 75 گرمی، 100 گرمی و یک کیلویی ارایه می گردد.
پسته گلستان، پسته خندان، پسته فندقی، پسته اکبری
پسته فندقی بوداده و نمکین
وزن های موجود
پسته فندقی از بهترین باغات پسته با دقت انتخاب و کنترل شده و با فرآوری منحصر بفرد گلستان؛ بوداده وهمراه با نمک برشته می شود. پسته فندقی بطور ذاتی ریز و کوچک بوده و بدلیل طعم بسیار خوب و خوش خوراک بودن، از محبوبترین انواع پسته در خارج و داخل ایران می باشد.
iran Pistachios, پسته کله قوچی گلستان، پسته ایران
پسته کله قوچی گلستان
وزن های موجود
پسته کله قوچی گلستان، محصول منتخب باغات مرغوب پسته ایرانی است که بدلیل درشتی، یکنواختی و طعم خوب از شهرت و محبوبیت بسیاری برخوردار است. این پسته در دو نوع خام و فرآوری شده با نمک و زعفران اعلا در بسته های 450 گرمی و 900 گرمی ارایه می گردد.
iran nuts, پسته اکبری گلستان
پسته اکبری گلستان
وزن های موجود
پسته اکبری گلستان، محصول برگزیده بهترین باغهای پسته ایرانی است که بدلیل شکل ظاهری کشیده و درشت، طرفداران بسیاری دارد. پسته های منتخب، پس از آزمایشات کیفی و اطمینان از سلامت محصول با زعفران ناب ایرانی و نمک اعلا فرآوری شده و بصورت کاملا بهداشتی با دستگاههای مدرن بسته بندی می شود. این محصول در بسته بندی های 450 گرمی و 900گرمی به مشتریان ارایه می شود.
پسته زعفرانی وکیوم گلستان
پسته زعفرانی صادراتی گلستان
پسته زعفرانی گلستان، که با دقت تمام از بهترین باغهای پسته ممتاز ایرانی انتخاب شده پس از آزمایشات کیفی و اطمینان از سلامت محصول با زعفران ناب ایرانی و نمک اعلا بوداده و برشته می شود. پسته دستچین و فرآوری شده گلستان، به منظور حفظ کیفیت و افزایش ماندگاری محصول در بسته های یک کیلویی و 900 گرمی، بصورت وکیوم بسته بندی می گردد. این محصول بدلیل شرایط خاص بسته بندی و کیفیت بالای کالا انتخاب مناسبی جهت سوغاتی و همچنین صادرات می باشد.
خلال پسته، مغز پسته، پودر مغز پسته گلستان
محصولات صنعتی پسته گلستان
شرکت گلستان با توجه به تخصص خود در زمینه انتخاب، فرآوری و بسته بندی پسته به عنوان پیشرو در بازار عرضه محصولات پسته، اقدام به تولید پودر پسته، خلال پسته و مغز پسته نموده است. این محصولات با دقت و ظرافت فراوان انتخاب شده و پس از انجام آزمایشات بهداشتی و کیفی دقیق و تایید سلامت محصول در آزمایشگاههای مدرن و منحصر به فرد، اقدام به بسته بندی این کالاها در شرایط کاملا بهداشتی با بهره گیری از دستگاههای مدرن می نماید.
پودر پسته در اندازه 10 کیلویی، خلال پسته در اندازه 5 کیلویی و مغزپسته درجه یک گلستان در ابعاد 12/5 کیلویی بسته بندی و به مصرف کنندگان عرضه می شود.
محصولات پسته فله گلستان
شركت گلستان به منظور برآورده سازی نیاز طیف گسترده ی مصرف كنندگان و مشتریان در هر قسمت از بازار مصرف، در كنار محصولات بسته بندی شده ی خود، اقدام به تولید و عرضه ی انواع مختلف پسته در اوزان بالا و به صورت فله، كرده است. در این سبد از محصولات گلستان، انواع پسته ی فندقی، كله قوچی و اكبری با رعایت بالاترین استانداردهای كیفی در بسته های 10 كیلوگرمی عرضه می گردد.